خانه / Uncategorized / رئیس فدراسیون بین المللی تیراندازی به تهران می آید

رئیس فدراسیون بین المللی تیراندازی به تهران می آیدبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون تیراندازی، دادگر در حاشیه مسابقات جهانی تیراندازی به اهداف پروازی در مسکو، از رئیس فدراسیون بین المللی این رشته برای بازدید از امکانات ایران و شرایط تیراندازی کشورمان دعوت کرد و این دعوت از سوی وی پذیرفته شد.
دادگر همراه با تیم 9 نفره تیراندازان ایرانی در شهر مسکو میزبان این رقابت ها حضور دارد. رقابت های جهانی تیراندازی به اهداف پروازی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش زنان و مردان برگزار می شود.
اولگاریو وازگزرانا پس از قبول دعوت دادگر ریاست فدراسیون تیراندازی گفت که برنامه سفر خود به قاره آسیا را بزودی انجام می دهد و در این برنامه سفر به تهران نیز وجود دارد.
در این دیدار همچنین در خصوص روابط فدراسیون تیراندازی ایران و کشورهای صاحب سبک، بستر سازی به منظور ارتقای سطح فنی و دانش مربیان و ورزشکاران کشورمان بحث و تبادل نظر شد.
تیم ایران با مرضیه پرورش نیا ، مهدی اکبری (جوانان )، علی دوستی و رامتین بشارتی (اسکیت بزرگسالان ) ، علی قادریان ، امیرحسین آقازاده ، محمد حسین پرورش نیا( تراپ مردان )، غزاله جهاندار و فاطمه امیری بهزادی (تراپ زنان) به رقابت های جهانی اهداف پروازی شرکت کرده است.
امروز (شنبه ) و دقایقی پیش رقابت های رشته تراپ دختران جوان انجام شد و مرضیه پرورش نیا با کسب عنوان سی و یکم این رقابت ها به فینال راه نیافت و چهار تیرانداز از ایتالیا، روسیه، اسلواکی و صربستان در فینال به رقابت می پردازند.
رقابت های جهانی اهداف پروازی از هشتم تا بیستم شهریور ماه به میزبانی مسکو درحال برگزاری است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828 **1368
تنظیم کننده : خدیجه روزبهانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari