خانه / Uncategorized / سرمربی فوتسال زنان: به عنوان مدعی به ترکمنستان می رویم

سرمربی فوتسال زنان: به عنوان مدعی به ترکمنستان می رویموی روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به کمی وقت، تمرینات و آماده سازی تیم را بر اساس اولویت ها و نیازهای تیم برنامه ریزی کرده و جلو بردیم و اگر چه این تیم با ایده ال های کادر فنی فاصله زیادی دارد، اما برای حضور در این مسابقات کاملا آماده ایم و برای دفاع از عنوان مان در آسیا در رقابت ها شرکت می کنیم.
وی با اظهار امیدواری نسبت به نتایج خوب تیم ملی فوتسال در بازی های داخل سالن ترکمنستان افزود: ما برای دفاع از عنوان قهرمانی مان با تمام توان به مصاف حریفان می رویم، اما این تیم برای رسیدن به شرایط ایده آل راه زیادی در پیش دارد .
مظفر در ادامه از اعزام تیم فوتسال زنان به اصفهان برای برگزاری یک اردوی پنج روزه و دو دیدار تدارکاتی با تیم های باشگاهی خبر داد و افزود: تیم امروز راهی اصفهان خواهد شد و از فردا تا شانزدهم تمرینات خود را در سالن 25 آبان – که مطابق استانداردهای کنفدراسیون آسیا (AFC) است-پیگیری می کنیم.
وی همچنین از انجام دو دیدار تدارکاتی با تیم های باشگاهی اصفهان خبر دارد و گفت: هدف ما تمرین، اجرا و مرور تاکتیک ها است تا بتوانیم نقاط ضعف احتمالی بازیکنان را شناسایی و مرتفع کنیم.
مظفر همچنین به آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال زنان اشاره کرد و گفت: فوتسالیست ها پنجشنبه (16 شهریورماه ) وارد تهران و 19 همین ماه اردو در تهران تشکیل می شود.
به گفته این مربی بازیکنان پس از دو روز تمرین که طی 20 و 21 مرداد ماه انجام می شود شامگاه بیست و یکم راهی ترکمنستان می شوند.
این سرمربی در ادامه در پاسخ به قرعه کشی تیم ها و گروه بندی ایران گفت: پیش تر قرار بود این رقابت ها با حضور 9 تیم و در قالب سه گروه پیگیری شود، اما چند روز پیش تیم ویتنام انصراف داد و حالا رقابت ها با هشت تیم و به احتمال زیاد در قالب دو گروه پیگیری می شود.
با انصراف تیم ویتنام، رقابت های فوتسال زنان در بازی های داخل سالن ترکمنستان با حضور نمایندگان ایران، ژاپن، چین، تایلند، ترکمنستان، فلسطین، هنگ کنگ و اندونزی برگزار و قرعه کشی جدیدی نیز انجام می شود.
تیم فوتسال زنان ایران متشکل از 14 بازیکن شامل: نسیمه غلامی، فرشته کریمی، فرزانه توسلی، آرزو صدقیانی زاده، سهیلا ملمولی، فاطمه پاپی، طاهره مهدی پور، فرشته خسروی، نسترین مقمی، سارا شیربیگی، لیلا خدابنده لو، فهیمه زارعی، فاطمه اعتدادی و فاطمه ارژنگی امروز راهی اصفهان می شود و سپس همین نفرات به ترکمنستان سفر می کنند.
مظفر در پایان گفت: تمرینات طبق برنامه پیش رفته و الان از نظر فنی در بخش حمله و دفاع در یک وضعیت متوازن هستیم و در حقیقت باید بگویم که همه مشق هایمان را نوشته و درس ها را خوانده ایم و منتظر امتحان هستیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1368
خبرنگار : خدیجه روزبهانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari