خانه / Uncategorized / کادر فنی و ملی پوشان تیم ملی فوتبال تقدیر می شوند

کادر فنی و ملی پوشان تیم ملی فوتبال تقدیر می شوندبه گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، ساکت گفت: روز سه شنبه در مراسمی علاوه بر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، ، جمعیت هواداران فوتبال به همراه کانون هواداران باشگاه های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی تبریز، ماشین سازی، ملوان انزلی، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپاهان اصفهان، ذوب آهن، پدیده مشهد، سیاه جامگان، سپیدرود رشت در هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم نقش آفرینی خواهند کرد.
وی افزود: بدین ترتیب در ایام دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیرخم، خیل مشتاقان و علاقمندان به تیم ملی از کادر فنی شایسته و ملی پوشان مراتب تقدیر و تشکر خود را انجام خواهند داد.
مراسم تقدیر از کادر فنی و ملی پوشان روز سه شنبه 14 شهریور پس از بازی تیم ملی مقابل تیم فوتبال کشور سوریه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده است، دهم شهریور در هفته نهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به مهمانی کره جنوبی رفت که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر به اتمام رسید.
با این نتیجه تیم ایران که با اقتدار صدرنشین است، 21 امتیازی شد و کره جنوبی نیز به امتیاز چهاردهم رسید و همچنان در رتبه دوم جدول باقی ماند.
کره جنوبی در دیدار پایانی خود در تاشکند مهمان ازبکستان است و در صورت کسب یک تساوی نیز راهی جام جهانی خواهد شد.
تیم ایران نیز در آخرین دیدار خود در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه خواهد بود. سوریه اکنون 12 امتیازی است و شانس زیادی برای حضور در پلی آف دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1368
تنظیم :محمد طاهری* انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari