خانه / Uncategorized / 2 ملی پوش به تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان پیوستند

2 ملی پوش به تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان پیوستندهماد سامری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:با توجه به جدا شدن سعید داورپناه، میثم میرزایی و سجاد مشایخی سه بازیکن ملی پوش پالایش نفت آبادان، بدنبال تقویت تیم بودیم.
وی اظهار داشت:با چند بازیکن ملی پوش وارد مذاکره شدیم که موفق به عقد قرارداد با جمشیدی و زنگنه 2 بازیکن پیشین پتروشیمی بندر امام شدیم.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: این دو از بازیکنان با تجربه بسکتبال کشور هستند که به طور حتم در رقابت های فصل آینده جزء مهره های تاثیرگذار تیم پالایش نفت خواهند بود.
سامری با اشاره به تمدید قرارداد سه بازیکن اصلی تیم پالایش نفت افزود:پس از مذاکراتی که با محمد حسن زاده و فرید اصلانی 2 بازیکن ملی پوش تیم و محمد اکبری داشتیم با آنها به توافق نهایی رسیدیم.
وی تصریح کرد:تیم پالایش نفت در فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر خواهد بود و برای رسیدن به این هدف اقدام به جذب 2 بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی در پست پنج خواهیم کرد.
سامری افزود:با توجه به اینکه ما نماینده ایران در مسابقات غرب آسیا هستیم باید تیمی مقتدر و هماهنگ را آماده حضور در این مسابقات کنیم.
رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران از اواسط مهرماه سال جاری آغاز می شود.
7104/3015/6002
خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم:عدنان جواهری**انتشار :کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari