خانه / Uncategorized / سرمربی ملوان: اشتباهات داوری بازیکنان ما را عصبی کرد

سرمربی ملوان: اشتباهات داوری بازیکنان ما را عصبی کردبه گزارش ایرنا، نادر دست نشان شنبه شب در نشست خبری پس از بازی صبای قم و ملوان بندر انزلی افزود: در این بازی که به هیچ عنوان قابل تحلیل فنی نبود، داور نسبت به اعمال قانون در تمامی 90 دقیقه بازی بی تفاوت بود.
وی با بیان این که دروازه بان صبا از دقیقه 3 بازی بی دلیل مصدوم شده بود و داور نباید اجازه این تاخیرهای طولانی را می داد، خاطرنشان کرد: ما تا چه زمانی باید چوب این قضاوت های ضعیف را بخوریم و داورها باید از حداقل ها برخوردار باشند و دست کم 2 تا روپایی زده باشند.
سرمربی ملوان بندر انزلی با بیان این که داور یک پنالتی برای این تیم نگرفت و پنالتی صبا کاملا اشتباه بود، اظهار داشت: داور بازی مربیان را از روی نیمکت بدون دلیل اخراج کرد و واقعا داورها سرنوشت تیم ها را به گونه دیگری رقم می زنند.
وی توجیه کم تجربگی داوران و تلاش برای توسعه و پیشرفت داوری را دلیل مناسبی برای به کارگیری داوران پراشتباه ندانست و گفت: به طور حتم تیم ملوان بندر انزلی از مدعیان صعود به لیگ برتر فوتبال است و امیدواریم با بهتر شدن شرایط داوری بتوانیم به اهداف خود دست یابیم.
دیدار 2 تیم فوتبال صبای قم و ملوان بندر انزلی در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور که در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار شد، با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
8146 / 1175 خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور ** انتشار: رضا علیمحمدیانتهای پیام /*


درباره gohari