خانه / Uncategorized / طیبه سیاوشی: قانونی به عنوان عدم حضور زنان درورزشگاه های فوتبال وجود ندارد

طیبه سیاوشی: قانونی به عنوان عدم حضور زنان درورزشگاه های فوتبال وجود نداردبانو سیاوشی که به منظور تماشای دیدار تیم های فوتبال ملی ایران و سوریه به ورزشگاه آزادی رفته بود و این بازی را ازنزدیک مشاهده کرد، در پایان این دیدارضمن بیان این مطلب،افزود: نخستین بار است که برای تماشای یک دیدار فوتبال در ورزشگاه آزادی حاضر می شوم.
وی در پاسخ به پرسشی درباره منع حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال و در صورت وجود قانونی در این رابطه و لغو آن، اظهار داشت: قانونی در این رابطه وجود ندارد، زنان می توانند در خانه بنشینند و حقوق خود را مطالبه کنند و یا اینکه حقوق خود را از طریق قانونی پیگیری و آن را دریافت کنند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در خاتمه در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه به عنوان نماینده مجلس چه کاری برای زنان در این ارتباط خواهید کرد؟ عنوان کرد: برای احقاق حق قانونی زنان کشورم و حضورشان در ورزشگاه ها تمام تلاش خود را در مجلس شورای اسلامی به کار خواهم گرفت و از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
امشب و درچارچوب رقابت های جام جهانی 2018 روسیه و از گروه A این رقابت ها درتهران تیم ملی ایران برابر سوریه قرار گرفت.از این دیدار تعدادی از بانوان سوریه ای دیدن کردند. طیبه سیاوشی نماینده مجلس شورای اسلامی نیز از جایگاه ویژه این دیدار را به تماشا نشست.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144 **9029**1368
خبرنگار:مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari