خانه / Uncategorized / سرمربی کره جنوبی: بازی برابر ایران سخت‌ترین مسابقه دوران حرفه‌ای من بود

سرمربی کره جنوبی: بازی برابر ایران سخت‌ترین مسابقه دوران حرفه‌ای من بودبه گزارش ایرنا، «شین تائه یونگ» که کمتر از دو ماه قبل سکان هدایت تیم ملی فوتبال کره جنوبی را در اختیار گرفت، گفت که دیدار برابر تیم ملی فوتبال ایران برایش بسیار دشوار و طاقت فرسا بوده است.
او در شرایطی این مطلب را عنوان کرد که تیم ملی فوتبال کره جنوبی در دو دیدار پایانی در برابر تیم ملی کشورمان و تیم ملی ازبکستان به نتیجه تساوی بدون گل دست یافت.
با وجود اینکه تیم ملی فوتبال کره جنوبی در این دوره از رقابت ها بر اساس گزارش روز پنجشنبه خبرگزاری یونهاپ و رسانه های ورزشی این کشور عملکرد ضعیفی داشت، اما توانست برای نهمین دوره متوالی پس از ایران به عنوان دومین تیم گروه با 15 امتیاز بلیت جام جهانی روسیه را بدست آورد.
در این گروه علاوه بر تیم ملی فوتبال کشورمان، تیم های سوریه، قطر، چین، ازبکستان و کره ‌جنوبی هم حضور داشتند.
سرمربی تیم ملی کره جنوبی گفت که ما نزدیک بود از دور مسابقات به دلیل دو تساوی در برابر ایران و ازبکستان خارج شویم.
او تصریح کرد که شاید بد نیست بگوییم بخت و اقبال خوبی هم داشتیم که تیم ملی فوتبال سوریه در ایران نتوانست این تیم را شکست دهد چرا که در غیر این صورت ما به رده سوم سقوط می کردیم.
«شین تائه یونگ» همچنین گفت: تا روزی که در حرفه فوتبال کار می کند و تا پایان عمر خود بازی برابر تیم های ملی فوتبال ایران و ازبکستان را هیچگاه فراموش نخواهد کرد.
وی گفت: اضطراب بسیار زیادی برای این دو دیدار داشتم. اگر دو مسابقه مزبور به این شکل برگزار نمی شد و کره جنوبی به جام جهانی راه نمی یافت، احتمالا باید با فوتبال حرفه ای وداع می کردم.
او همچنین با اعلام اینکه می داند مردم و فوتبال دوستان کره ای از عملکرد تیم ملی راضی نیستند، ابراز امیدواری کرد که صعود به جام جهانی روسیه تا حدودی نگرانی های آنان را کاهش دهد.
فدراسیون فوتبال کره جنوبی که نگران بازماندن تیمش از جام جهانی بود، پس از شکست این کشور از قطر در ماه ژوئن، «شین» را جانشین «اولی اشتیلیکه» سرمربی آلمانی تیم فوتبال کشور کرد.
بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ خرداد ماه سال 97 در روسیه برگزار می‌شود.
آساق**231**انتشاردهنده:فرهاد راستیانتهای پیام /*


درباره gohari