خانه / Uncategorized / مطمئن بودیم که برنده بازی هستیم

مطمئن بودیم که برنده بازی هستیمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی روز پنجشنبه پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل میعاد مغان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از قبل مشخص بود که تیم حریف شرایط آمادگی ما را ندارد اما همین که به اهواز آمدند بسیار لطف کردند و تلاش آنها ها در زمین قابل تقدیر است.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که هر دو تیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند افزود: با توجه به این که از توان حرکتی تیم میعاد به خوبی آگاهی داشتیم در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما در نیمه دوم بهتر فوتبال بازی کردیم و چهار گل به حریف زدیم.
وی با اشاره به این که در دیدار امروز سعی کردیم به جوانان خود فرصت بازی دهیم افزود: با 9 تغییر نسبت به بازی های قبلی خود پا به میدان نهادیم و خوشبختانه جوانان ما عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند.
ویسی افزود: در جام حذفی با هدفی که از پیش تعیین کردیم کار می کنیم. در غیر این صورت می توانستیم با تیم دوم خود بازی کنیم.
وی در پایان گفت: هر دو تیم بازی جوانمردانه ای ارائه دادند و مشکل خاصی در بازی پیش نیامد. امیدوارم مرحله به مرحله تیم ما قوی تر ظاهر شود و مزد زحمات خود را در این رقابت ها کسب کنیم.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و میعاد مغان اردبیل با برتری پنج بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.
6002 خبرنگار: پارسا شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari