خانه / Uncategorized / ابراهیم میرزاپور: امیدوارم تیم ملی با آمادگی کامل به جام جهانی برود

ابراهیم میرزاپور: امیدوارم تیم ملی با آمادگی کامل به جام جهانی برود



میرزاپور امروز (یکشنبه) پس از پایان دیدارتیم های فوتبال رسانه ورزش و پیشکسوتان فوتبال با اشاره به عملکرد مناسب کادر فنی و بازیکنان تیم ملی درجریان اعزام این تیم به جام جهانی،افزود: اینکه تیم ملی بدون مشکل و پیش از اتمام رقابت های انتخابی به جام جهانی راه پیدا کرده نکته قابل توجه و مهم این صعود است.
وی افزود: امیدوارم حمایت های لازم از این تیم به عمل آمده و روند مناسب این تیم در جریان رقابت های جام جهانی ادامه یابد.
دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران درپاسخ به این سئوال که همچنان هم بدن آماده وورزیده ای دارید،اظهار داشت: به دلیل اشتغال درامر مربیگری باید بدن خود را آماده نگاه دارم از این رو تمرینات آماده سازی خود را به صورت منظم دنبال می کنم.
میرزاپوردرباره دیدار اخیر تیمش برابر تیم استقلال تهران و حذف از جام حذفی،عنوان کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشته وچیزی ازحریف کمتر نداشتیم.
وی درپاسخ به این سئوال که دروازه بان تیم گل گهر نسبت به داوری اعتراض داشت،عنوان کرد: دروازه بان تیم ما معتقد بود که در صحنه گل به رویش خطا صورت گرفته که برخی از کارشناسان نیز البته آن را تایید کرده اند،در خصوص اعتراض های دیگرچیزی نشنیدم.
تیم رسانه ورزش در دیداری به منظور بزرگداشت شهید مدافع حرم «محسن حججی» امروز (یکشنبه) تیم پیشکسوتان فوتبال را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**9129**1368
خبرنگار:مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعی



انتهای پیام /*










درباره gohari