خانه / Uncategorized / فوتبال دانش آموزان آسیا / کره جنوبی برابر هندوستان به برتری رسید

فوتبال دانش آموزان آسیا / کره جنوبی برابر هندوستان به برتری رسیدبه گزارش ایرنا این بازی که عصر یکشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد تیم کره جنوبی با نتیجه سه بر صفر از سد هندوستان گذشت و با چهار امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفت.
پارک سونگ هیون، وو چانگ بونگ و کیم دونگ وون زننده گل های تیم کره جنوبی بودند.
با پایان یافتن سومین روز این رقابت ها،در گروه یک تیم اندونزی با 9 امتیاز در صدر قرار دارد و صعودش به مرحله نیمه نهایی قطعی شد ، تیم کره جنوبی با 4 امتیاز دوم است، تایلند با سه امتیاز در مکان سوم ایستاد، تیم منتخب فارس (ایران ب ) با یک امتیاز چهارم است و تیم هندوستان هم بدون امتیاز در رده آخر قرار دارد و دیگر شانسی برای صعود ندارد.
در روز چهارم این مسابقات که از دوشنبه فردا آغاز می شود در ساعت 15 در ورزشگاه بعثت تیم فارس ( ایران ب ) به مصاف هندوستان می رود و در همین ساعت هم دیدار تیم های مالزی و سریلانکا از گروه دوم برگزار می شود.
همچنین در همین روز تیم ایران الف در گروه دوم در ساعت 17 و 15 دقیقه با چین در ورزشگاه بعثت دیدار می کند و در ورزشگاه حافظیه هم در همین ساعت دیدار تیم های تایلند و کره جنوبی از گروه یک برگزار می شود.
تیم های اندونزی، کره جنوبی، هندوستان، تایلند و تیم منتخب فارس (ایران ب) در گروه یک قرار دارند و تیم های ایران الف، چین، مالزی و سریلانکا هم در گروه دوم هستند.
در رقابت های فوتبال دانش آموزان آسیا، 270 فوتبالیست در قالب 9 تیم در ورزشگاه های حافظیه و بعثت شیراز با یکدیگر رقابت می کنند و دیدار نهایی این مسابقات 24 شهریورماه جاری برای تعیین تیم قهرمان برگزار می شود.
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی** انتشاردهنده: غلامرضامالک زاده
7368/ 1876انتهای پیام /*


درباره gohari