خانه / Uncategorized / رئیس هیات فوتبال: تکلیف نماینده یزد در لیگ دسته2 کشور مشخص شد

رئیس هیات فوتبال: تکلیف نماینده یزد در لیگ دسته2 کشور مشخص شد



عبدالرضا دستا دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تا انتقال و جابه جایی کامل بر اساس مقررات نام تیم یزد در لیگ دسته 2 همچنان فولاد است، افزود: جلسه ای با حضور مسئولان باشگاه فولاد ، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، نماینده مجلس و هیات فوتبال استان تشکیل شد و در خصوص تغییر نام و جابه جایی باشگاه فولاد اقدام به عمل آمد .
وی ادامه داد: بر اساس تصمیم به عمل آمده ، تیم فولاد یزد بدون دریافت هیچ هزینه ای از امروز تیم را به مهدی دستجردی و سید علی پاکزاد مقدم به نمایدگی از باشگاه در شرف تاسیس ترمه دستجردی واگذار می کند.
رئیس هیات فوتبال استان گفت: باشگاه فولاد یزد و وحدت مسئول پرداخت تمام بدهی های گذشته تیم در سنوات قبل به اشخاص حقیقی و حقوقی و مراجع ورزشی استان هستند.
دستا تصریح کرد: در خصوص بدهی های گذشته هیچگونه مسئولیتی بر عهده باشگاه جدید التاسیس ترمه دستجردی یزد نیست و نماینده فوتبال استان در ادامه رقابت ها شرکت می کند.
وی گفت: سید علی پاکزاد مقدم به عنوان مدیر عامل و مهدی دستجردی به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه ، وظایف قانونی خود را برای حضور جدی نماینده استان در لیگ دسته 2 کشور انجام می دهند.
رئیس هیات فوتبال یزد افزود: وضعیت باشگاه جدید بر اساس مقررات در کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان یزد برای انتقال قطعی امتیاز فولاد به ترمه دستجردی پیگیری و اقدام های لازم به عمل می آید.
تیم ترمه دستجردی تنها نماینده فوتبال استان یزد در لیگ دسته 2 باشگاه های کشور است که در هفته دوم این رقابت ها، روز چهارشنبه 22 شهریورماه از ساعت 17 و 15 دقیقه در ورزشگاه عضدی رشت میهمان تیم داماش گیلان خواهد بود.
بر اساس قرعه کشی ، تیم فولاد یزد در گروه اول با تیم های شاهین شهرداری بوشهر ، کارون اروند خرمشهر ، داماش گیلان ، فولاد نوین اهواز ، استقلال آبی (گل ابریشم) ، نیروی زمینی تهران ، زاگرس یاسوج ، شموشک مازندران ، قشقایی شیراز و مس نوین کرمان هم گروه شده است.
در گروه دوم این مسابقات تیم های استقلال اهواز ، شهرداری کاشان ، نفت و گاز گچساران ، هف سمنان ، شهرداری بندرعباس ، سردار بوکان ، شاهین ماهشهر (استقلال جنوب) ، شهرداری ارومیه ، کاسپین قزوین ، پرسپولیس مشهد و شهدای بابلسر حضور دارند.
در گروه سوم نیز تیم های خیبر خرم آباد ، شهرداری همدان ، نفت امیدیه ، شهرداری فومن ، پاس همدان ، گیتی پسند اصفهان ، کیمیا فرایند تهران ، بعثت کرمانشاه ، خوشه طلایی ساوه ، شهرداری بم و پتروکیان شوشتر ( پالایش آبادان) با هم به رقابت می پردازند.
7536* 2047* خبرنگار*کاظم سبحان زاده*انتشار- عباسقلی اشکورجیری



انتهای پیام /*










درباره gohari