خانه / Uncategorized / فوتبال دانش آموزان آسیا/ منتخب فارس دروازه هندوستان را گلباران کرد

فوتبال دانش آموزان آسیا/ منتخب فارس دروازه هندوستان را گلباران کردبه گزارش ایرنا این بازی که عصر دوشنبه در ورزشگاه بعثت شیراز برگزار شد تیم منتخب فارس (ایران ب ) در یک بازی برتر پنج بار دروازه هندوستان را باز کرد و یک گل هم دریافت کرد و در نهایت پنج بر یک به نفع فارس پایان یافت .
سروش انصاری، روح الله صفوی، احمدرضادهداری هرکدام یک گل به ثمر رساندند و محمدرضا جعفری هم بازیکن 2 گله این تیم بود.
تنها گل تیم هندوستان هم جاگدیپ سینگ به ثمر رساند.
با پایان یافتن چهارمین روز این رقابت ها،در گروه یک تیم اندونزی با 9 امتیاز در صدر قرار دارد و صعودش به مرحله نیمه نهایی قطعی شده است، تیم کره جنوبی با یک بازی کمتر با 4 امتیاز دوم است، تیم منتخب فارس هم 4 امتیازی است و در رده سوم قرار دارد و تیم تایلند هم با یک بازی کمتر و با سه امتیاز در مکان چهارم ایستاده است و تیم هندوستان هم بدون امتیاز در رده آخر قرار دارد.
تیم های اندونزی، کره جنوبی، هندوستان، تایلند و تیم منتخب فارس (ایران ب) در گروه یک قرار دارند و تیم های ایران الف، چین، مالزی و سریلانکا هم در گروه دوم هستند.
در رقابت های فوتبال دانش آموزان آسیا،270 فوتبالیست در قالب 9 تیم در ورزشگاه های حافظیه و بعثت شیراز با یکدیگر رقابت می کنند و دیدار نهایی این مسابقات 24 شهریورماه جاری برای تعیین تیم قهرمان برگزار می شود.
/ 7368 / 2027
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفیانتهای پیام /*


درباره gohari