خانه / Uncategorized / کفاشیان: هیچ تیمی را در فوتسال نمی توان دست کم گرفت

کفاشیان: هیچ تیمی را در فوتسال نمی توان دست کم گرفتبه گزارش ایرنا، کفاشیان در آیین بدرقه تیم های ملی فوتسال آقایان و بانوان جهت اعزام به بازی های داخل سالن، گفت: کار سختی برای فوتسال ما در پیش رو است. فوتسال آقایان همیشه قهرمان بوده و در جهان نیز صاحب نام است در بخش بانوان نیز در آسیا حرف های زیادی برای گفتن داریم.
وی تاکید کرد: هیچ تیمی را نمی توان در آسیا و جهان دست کم گرفت و چون ما قوی هستیم نباید فکر کنیم تیمی برای ما خطرساز نخواهد بود. از نظر نظم، رفتار و اخلاق، فوتسالیست های ما جزو بهترین ورزشکاران ایران هستند.
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا، کفاشیان در پایان مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال جهت اعزام به بازی های داخل سالن عشق آباد در جمع خبرنگاران در خصوص گلایه اهالی فوتسال از مراسم تقدیر از آنها، گفت: مراسم تقدیر از فوتسالی ها از جیب خود خانواده فوتسال هزینه شده و هنوز به حدی از نظر مالی نرسیده ایم که بتوانیم تقدیر بهتری داشته باشیم. در فوتسال بیش از 80 درصد بخش خصوص در لیگ حضور دارند و باید از آنها حمایت کنیم.
نایب رییس فدراسیون فوتبال، گفت: نباید در این مسایل به بخش مادی توجه زیادی کنیم و ما به نسبت توانمندی هایمان حرکت هایی کرده ایم. برای تمامی کسانی که در فوتسال زحمت کشیدند دعوت نامه ارسال شد و سعی کردیم حتی آنها در تقدیرها حضور داشته باشند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari