خانه / Uncategorized / تیم ملی ایران فاتح نیمه نخست برابر الجزایر بود

تیم ملی ایران فاتح نیمه نخست برابر الجزایر بودبه گزارش ایرنا؛دراین دیدار که درورزشگاه مرکور شهر گراتس اتریش درجریان است،شاگردان کارلوس کی روش با نتیجه 2 برصفر از شاگردان رباح ماجر جلو افتادند.
سردار آزمون دردقیقه 11 و کریم انصاری فر دردقیقه 19 برای تیم ملی کشورمان دراین نیمه گلزنی و برتری این تیم را رقم زدند.
نیمه نخست با حمله بازیکنان تیم ملی الجزایر آغاز و بازیکنان این تیم موقعیت گلزنی داشتند که با هوشیاری علیرضا بیرانوند این فرصت از این تیم گرفته شد.
درادامه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان کنترل این دیدار را دردست گرفته و به گل رسیدند.
در دقیقه 11 ارسال توپ از جناح راست به روی دروازه تیم الجزایر به سردار آزمون رسید و او با ضربه زیبای سر که از نزدیکی های ضربه پنالتی زد دروازه تیم الجزایر را گشود،شاگردان کی روش درادامه همچنان برتوپ و میدان مسلط بودند.
دردقیقه 19احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان ازمیانه میدان حرکت نفوذی را آغاز و درحالیکه ازسوی مدافعان تیم الجزایر احاطه شده بود با پاسی زیبا کریم انصاری فر را پشت مدافعان درموقعیت مناسب قرارداد و او پس از پشت سرگذاشتن مدافعان تیم الجزایر دروازه بان را نیز دریبل و توپ را درون دروازه حریف جای داد.
درادامه بازی هیجان دقایق ابتدایی و میانی را نداشت و توپ بیشتر درمیانه میدان درجریان بود و خطر جدی دروازه دو تیم را تهدید نکرد.
دراواخر نیمه نخست تیم ملی الجزایر تیم برتر میدان بود و بر روی دروازه ایران حملاتی طراحی کرد که این حملات یکی پس از دیگری برای این تیم از دست رفت و بازی با سوت جولیان وان برگر داور اتریشی این دیدار درنیمه نخست با نتیجه 2 برصفر تمام شد.
ترکیب تیم ملی ایران:
علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمدرضا خانزاده، سعید آقایی، سعید عزت اللهی، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و مهدی طارمی.
ترکیب تیم ملی الجزایر:
فوزی شاوشی، زین الدین فرحات، عیسی ماندی، فاروق شافعی، رامی بن سبعینی، کارل مجانی،سلیم بوخشنوش، سلیسفیان هنی، ریاض محرز، هلال سودانی و بغداد بونجاح.
شبک**ورزشی.**9144**1708انتهای پیام /*


درباره gohari